Kurilláné Páncél Csilla Mária

Kedves Látogatónk!

Tisztelettel és szeretettel köszöntöm Önt a Ferenczy Ida Óvoda honlapján.

Engedje meg, hogy pár sorban bemutassam intézményünket, programunkat, nevelőtestületünket.

Óvodai életünk során a gyermekek számára igyekszünk boldog, felhőtlen gyermekéletet, kiegyensúlyozott, harmonikus személyiségfejlődést biztosítani, hogy jól fejlesztett képességek birtokában kezdhessék meg iskolás éveiket.

Munkatársaimmal küldetésünknek tekintjük, hogy ráébresszük a gyermekeket az élővilág tiszteletére, védelmére, hagyományaink ápolására és megbecsülésére.

A nevelőtestület és a pedagógiai munkát segítő munkatársak lelkiismeretes munkája biztonságot nyújt ahhoz, hogy bizalommal, szívesen bízza ránk gyermekét.

Kérem Önt, hogy ismerje meg intézményünket, gyűjtsön minél több információt rólunk honlapunkon keresztül, s ha felkeltettük érdeklődését, látogasson el hozzánk személyesen is.